KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16164096
nr 1616 4096
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Signerad, blandteknik. Bladets mått: 27x39 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
måndag 29 april 2024
kl 18:24:50