KONST / Litografier / Färglitografi 13294014
nr 1329 4014
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 94/150 2001, daterad mm: 45x60cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:40:05
25/5 12:41:06
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson