FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Console 10906711

nr 1090 6711

CONSOLE

Victorian style, gilt, height: 21 cm,

Nyrokoko, förgylld, höjd: 21 cm

600

SEK 450

Monday February 20 2017
at 19:37:28

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.