KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14519044
nr 1451 9044
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 91, yttermått inklusive ram: 101x71cm
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:13:03
25/2 08:09:08
100 kr
28/2 13:21:47