KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16374004
nr 1637 4004
Blandteknik
Christer Json, "Tidsfragment". Signerad, blandteknik med passepartout. Bildmått: 58x44 cm, yttermått inklusive ram: 72x59 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 19:27:55
21/8 10:14:06