KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14676190
nr 1467 6190
Chahab Tayefeh-Mohajer
(f. 1951), Frankrike
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 101x70 cm, yttermått inklusive ram: 106x75 cm
Chahab Tayefeh-Mohajer, fransk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:06:16
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Chahab Tayefeh-Mohajer
Läs mer om Chahab Tayefeh-Mohajer