KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418155
nr 1541 8155
Sven Svensson (1906-1999), Sverige. Signerad, "Alvar med blå himmel, Mörbylånga". Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 24x27 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:47:05
19/5 20:50:46
1.500 kr
22/5 18:25:27