KONST / Litografier / Färglitografi 14257436
nr 1425 7436
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Signerad, numrerad 322/360. Färglitografi, bildmått: 53x37, yttermått inklusive ram: 69x52 cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:21:35
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson