KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896252
nr 1489 6252
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Fiskare med båtar på stranden. Signerad. Olja på duk på pannå, 36x19 cm, yttermått inklusive ram: 46x30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:43:09
100 kr
200 kr