KONST / Litografier / Färglitografi 11955011
nr 1195 5011
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Jazz. Signerad, numrerad 68/290. Löst blad, bladets mått: 43x30
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 19:46:08
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)