ÖVRIGT / Diverse / Skålar 4482048
nr 448 2048
Skålar
2 st, teak, Sandkvist Vemdalen, Sverige 1950-tal, signerade: 'SS', en med etikett: Sandkvist VEMDALEN, längd: 40 cm
måndag 29 januari 2007
kl 16:00:01