KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099051
nr 1409 9051
Leif Wideryd
(1945-2011), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -84. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 32x27 cm
Leif Wideryd, svensk bildkonstnär född 1945, död 2011.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:03:54
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr