KONST / Litografier / Serigrafi 13486529
nr 1348 6529
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Serigrafi, 63/67, ej signerad. Motivet: 46x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:30:17
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg