KONST / Litografier / Färglitografi 14234246
nr 1423 4246
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 254/300,40x50, yttermått inklusive ram: 53x72 cm
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:38:37
150 kr
200 kr
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman