KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 11064211
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene konst tavla
-
2137 Textiltavla
Mippe Wachtmeister (1928-2019), Sverige. Vitlökar...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:11
-
4137 Väggrelief
Bosse Plåtis. Signerad, daterad -95, Skjorta, kopp..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:32
-
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:29
-
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:56
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene konst tavla
-
2137 Textiltavla
Mippe Wachtmeister (1928-2019), Sverige. Vitlökar...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:11 -
4137 Väggrelief
Bosse Plåtis. Signerad, daterad -95, Skjorta, kopp..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:32 -
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:29
-
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:56