KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524467
nr 1352 4467
Gunnar Johansson, Signerad. Olja på duk, 36x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:19:13
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr