ART / Lithographs / Litographs 16958035
nr 1695 8035
Sif Berglund
(1922-2020), Sverige
3 pcs, Rolf Berglund. Signed, daterade, unframed, oramade lösa blad, 45x65,
LITOGRAPHS, 3 st, Signerade, daterade, oramade, oramade lösa blad, 45x65 cm
Sif Berglund, Swedish painter born 1922, dead 2020.
SEK 100
Monday April 21 2025
at 18:19:35
19/4 23:22:24