KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513106
nr 1451 3106
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Oljemålning, "Husgrupp", Signerad. Olja på pannå, 17x26, yttermått inklusive ram: 23x32 cm
Utrop:
1.600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:09:34
1.200 kr
1.300 kr
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström