KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 6903027

nr 690 3027

Färgetsning

Signerad, Gårdsmotiv, 55x76

Utrop:

300 kr

måndag 4 april 2011
kl 17:31:48