KONST / Litografier / Färglitografi 14744334
nr 1474 4334
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 29/150, daterad 1988. Färglitografi. Bladets mått: 56x76 cm, yttermått inklusive ram: 63x82 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:13:42