KONST / Litografier / Färglitografi 13316357
nr 1331 6357
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Koltrast. Signerad, numrerad 47/290. Bladets mått: 43x29 cm
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 1 juni 2020
kl 18:34:21
1.100 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr