KONST / Litografier / Färglitografi 12144134
*
nr 1214 4134
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Boulespelare. Signerad, numrerad 99/360, bladets mått: 63x73 cm, oramad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 oktober 2018
kl 18:42:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 06:30:54
1
100 kr
28/10 06:31:43
1
200 kr
28/10 06:32:11
1
200 kr
28/10 19:29:50
2
250 kr
29/10 18:24:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: boulespelare färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf greder
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Ulf Greder
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
nr 1214 4134
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Boulespelare. Signerad, numrerad 99/360, bladets mått: 63x73 cm, oramad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 oktober 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/10 06:30:54 | 1 | 100 kr |
| 28/10 06:31:43 | 1 | 200 kr |
| 28/10 06:32:11 | 1 | 200 kr |
| 28/10 19:29:50 | 2 | 250 kr |
| 29/10 18:24:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: boulespelare färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf greder
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



