KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824301
nr 1382 4301
Herman Lindqvist, Stuga. Signerad, daterad -92. Olja på duk, 29x43, yttermått inklusive ram: 44x59 cm
Kondition: slitage, skador, krackeleringar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:41:48
1/3 14:54:09