KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15229402
nr 1522 9402
Nils Kreuger
(1858-1930), Sverige
Monogramsignerad 1894. Blandteknik, bildmått: 28x42 cm, yttermått inklusive ram: 48x61 cm
Kondition: fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:36:41
900 kr
1.600 kr
2.400 kr
3.200 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)