KONST / Litografier / Färglitografi 12916223
nr 1291 6223
Wilhelm Wik
(1897-1987), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/275. Motivet: 50x45 cm
Wilhelm Wik, svensk målare född 1897, död 1987.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:06:42
24/11 11:37:58
500 kr
25/11 16:45:44