KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167203
nr 1216 7203
David Larsson
(1898-1976), Sverige
Oljemålning, Hus vid vatten. Monogramsignerad. Olja på duk, 64x45 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:36:17
7/11 12:49:57
David Larsson
Läs mer om David Larsson