KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122007
nr 1412 2007
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Sydländskt hus, monogramsignerad. Olja på pannå, 67x75 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:34:12
16/8 19:17:34
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg