KONST / Litografier / Färglitografi 17569092

nr 1756 9092

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Signerad, numrerad 99/250, daterad 1990, "Blått partitur". Färglitografi, bildmått: 48x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:51:38)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 19:09:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson