ART / Oil paintings / Oil painting 12848129

nr 1284 8129

OIL PAINTING

unidentified artist. Boats. Signerad D Willyson-Olsson. Oil on canvas, 55x46 cm,

Oidentifierad konstnär. Båtar. Signerad D Willyson-Olsson. Olja på duk, 55x46 cm

Yes

SEK 150

Monday October 28 2019
at 18:28:38

28/10 13:51:07 1      100 kr
28/10 16:56:21 2      Vinnande bud