ART / Lithographs / Litograph in colors 11356039
nr 1135 6039
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (b. 1934), Cyklist på Slussen, 228/250, Löst blad, sheet: 56x66,
LITOGRAPH IN COLORS, Madeleine Pyk (f. 1934), Cyklist på Slussen, 228/250, Löst blad, bladets mått: 56x66
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
1000
SEK 900
Monday October 9 2017
at 18:29:16
9/10 17:42:27
800 kr
9/10 18:23:09