KONST / Litografier / Grafiskt blad 13914550
nr 1391 4550
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:04:07
16/4 07:57:14