ART / Lithographs / Litograph in colors 15085215
nr 1508 5215
LITOGRAPH IN COLORS
efter Pablo Picasso. Signerad och numbered i trycket. Litograph in colors, Image dimensions: 50x60 cm, outer dimensions including frame: 57x66,
efter Pablo Picasso. Signerad och numrerad i trycket. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
Withdrawn
Monday December 12 2022
at 20:42:00