KONST / Litografier / Färglitografi 17025009
nr 1702 5009
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Stockholm". Signerad, numrerad 37/290,60x42 cm, yttermått inklusive ram: 77x58 cm
Kondition: (lös i ramen)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:36:52
15/5 21:24:35
700 kr
16/5 14:24:31
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann