KONST / Litografier / Färglitografi 14632171
nr 1463 2171
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 25/400. Färglitografi, bildmått: 55x38cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:33:26
1.100 kr
1.200 kr
25 apr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow