KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635061

nr 1663 5061

Bo Beskow

(1906-1989), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1941. Olja på duk, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 64x75cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 december 2024
kl 20:16:44

29/11 14:13:28 1      Vinnande bud

Bo Beskow

Läs mer om Bo Beskow