MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 10895724
nr 1089 5724
Vitrinskåp
nyrenässans, längd: 81 cm, djup: 47 cm, höjd: 225 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 februari 2017
kl 21:02:17
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr