KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13697065

nr 1369 7065

Aleksandra Egorovna Makovskaja (1837-1915). Flickor med gäss. Signerad. Olja på duk, uppklistrad på pannå, ca 15,5x22,5cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

7.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 21 december 2020
kl 20:42:50

17/12 13:35:26 1      Vinnande bud