KONST / Litografier / Färglitografi 13693287
nr 1369 3287
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 198/280, Trut, bladets mått: 55x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:43:33
450 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
1.000 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth