KONST / Litografier / Färglitografi 14499161
nr 1449 9161
Louis Nitka
(f. 1940), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 40/195, yttermått inklusive ram: 40x31cm
Louis Nitka, fransk-svensk konstnär, illustratör och skämttecknare född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:44:22
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Louis Nitka
Läs mer om Louis Nitka