KONST / Litografier / Färglitografi 12835298
nr 1283 5298
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/100. Bladets mått: 75x55 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:15:30
16/10 23:23:04
1.000 kr
21/10 18:10:01
21 okt
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd