KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träform 12645149
nr 1264 5149
Träform
1800-tal, bemålad. Höjd: 24 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:16:23
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr