KONST / Litografier / Litografi 14609572
nr 1460 9572
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad, onumrerad. Bildmått: 19x30, yttermått inklusive ram: 35x47 cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:52:59
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson