KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914603
nr 1291 4603
Alicia Boyle
(1908-1997), Irland
Oljemålning, "White Bryony", studie, 1944. Signerad. Olja på pannå, 76x50 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:36:02
23/11 11:20:22
1.500 kr
25/11 20:29:58
Alicia Boyle
Läs mer om Alicia Boyle