KONST / Litografier / Färglitografi 12771273
nr 1277 1273
Curt Fors
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/350, stilleben. Motivet: 26x36 cm
Curt Fors, född 1935, svensk målare, fotograf och skulptör.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:35:04
29/9 20:01:29