KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752113
nr 1475 2113
Birgitta Romare Mårtensson. "Sparspis". Signerad, daterad 1986. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x48 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:30:16
3/6 10:31:22
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer