KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15085078
nr 1508 5078
Sven Kumlin
(1892-1967), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 43x59cm, yttermått inklusive ram: 52x68cm
Sven Kumlin, svensk målare född i Ockelbo 1892, död 1967.
Utrop:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:12:55