ART / Lithographs / Graphic art 11482315
nr 1148 2315
GRAPHIC ART
Altti Mattila, signerad och numrerad 22/220. 44, 5x31, 5 cm, löst blad.
Altti Mattila, signerad och numrerad 22/220. 44,5x31,5 cm
Condition: löst blad
SEK 100
Monday December 4 2017
at 18:35:28
3/12 16:02:58