KONST / Litografier / Färglitografi 13374090
nr 1337 4090
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 37/56, daterad -81. Bladets mått: 57x76 cm
Peter Åström, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:04:47
8/7 16:18:20