KONST / Litografier / Färglitografi 15989198
nr 1598 9198
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad 90/100, daterad -76. Färglitografi, bildmått: 45x31 cm, yttermått inklusive ram: 64x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:23:22
19/2 20:18:22
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner