MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull 10838093
nr 1083 8093
Schatull
Mahogny, höjd: 28 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 januari 2017
kl 20:09:15
100 kr
150 kr
200 kr